פנייתך התקבלה בהצלחה ותטופל בהקדם על ידי צוות האתר!

עד שנחזור אליכם, מוזמנים בינתיים לקרוא מידע נוסף באתר

דלקת ריאות אטיפית: האם טיפול פסיכולוגי יכול לעזור?

דלקת ריאות לא טיפוסית, המכונה גם דלקת ריאות הליכה, יכולה להיות בעלת השפעה משמעותית הן על הבריאות הפיזית והן על הבריאות הנפשית. בעוד שהטיפול המסורתי מתמקד באנטיביוטיקה ובמנוחה, מתעלמים לרוב מהתפקיד של רווחה פסיכולוגית בהחלמה.

קרא עוד »

חרדת מבחנים – התסמינים ודרכי התמודדות

אנחנו חיים בעולם מערבי שדוחף להצלחה, הצטיינות ועמידה ביעדים וציפיות. לא משנה באיזה גיל ובאיזה תחום – תעודת בגרות, פסיכומטרי, הנדסה, רפואה, משפטים או כל תואר אקדמי – אנחנו דורשים מעצמנו (ונדרשים לא מעט…) לעמידה ביעדים וציפיות.

קרא עוד »

הבנת מה זה דיכאון מג'ורי?

דיכאון מז'ורי, הידוע גם בשם דיכאון קליני או הפרעת דיכאון מג'ורי, הוא מצב בריאותי נפשי חמור המשפיע על מיליוני אנשים ברחבי העולם. הוא מאופיין ברגשות מתמשכים של עצב, חוסר תקווה וחוסר עניין בפעילויות שפעם היו מהנות.

קרא עוד »

איך להתמודד עם פחד מטיפול שיניים? הטיפים הטובים ביותר

בעת הגעה למרפאת שיניים בהוד השרון, ניתן להרגיש בטוח ובנוח. הרופאים במרפאה מחויבים לאפשר לכל מטופל להרגיש בנוחות מרגע הכניסה ועד לסיום הטיפול. הם משקיעים זמן בהסבר על הטיפול, בהשאתה של שאלות ובהבנה של הצרכים של המטופל.

קרא עוד »

המדריך המלא לשיווק מוצרי אלוורה

שיווק מוצרים העשויים מאלוורה יכול להיות מיזם עסקי משתלם, שכן הביקוש למוצרים טבעיים ואורגניים ממשיך לעלות. אלוורה ידועה ביתרונות הבריאותיים הרבים שלה, מה שהופך אותה למרכיב פופולרי בטיפוח העור, טיפוח השיער ותוספי בריאות. במדריך זה, נחקור את האסטרטגיות הטובות ביותר לשיווק מוצרי אלוורה ביעילות.

קרא עוד »

מעבר לציונים: איך אבחון דידקטי ופסיכודידקטי יכול לשנות את פני החינוך

​אבחון דידקטי ופסיכודידקטי הם שני סוגים של הערכות המשמשות לזיהוי קשיים לימודיים ורגשיים בקרב תלמידים. אבחון דידקטי מתמקד בזיהוי קשיים ספציפיים בתחומי הלמידה, כגון קריאה, כתיבה וחשבון, ומטרתו לאתר את הגורמים לקשיים אלה ולהמליץ על דרכי התערבות מתאימות.

קרא עוד »

בקרב בין התרפיות: קיימת קשרות בין פסיכיאטריה לפיזיותרפיה?

פסיכיאטריה ופיזיותרפיה אולי נראים כשני תחומים שאינם קשורים זה לזה, אך כאשר מדובר בטיפול בכאבי גב, יש קשר ברור בין שני התחומים. בעוד פסיכיאטרים מתמקדים בהיבטים הנפשיים והרגשיים של כאב, פיזיותרפיסטים מתייחסים לגורמים הבסיסיים הפיזיים של אי נוחות.

קרא עוד »

מהי חרדה חברתית?

חרדה חברתית היא הפרעת חרדה נפוצה המתאפיינת בפחד עז ומתמשך ממצבים חברתיים או ממצבי ביצוע מול אחרים. אנשים הסובלים מחרדה חברתית חוששים כי יתנהגו באופן משפיל או מביך

קרא עוד »

איך מזהים התמכרות למין?

התמכרויות הן דבר לא נעים שעלול לפגוע באדם המכור ובסביבתו, ולכן חשוב מאוד לזהות אותן בזמן. כך גם עם התמכרות למין, שיכולה לתפוס צורה שונות אך יש לה סימנים מקדימים שיש לשים לב אליהם. ממחשבות מסיחות דעת ועד להתנהגות – במאמר זה נספר לכם על כמה דפוסים שונים שעשויים לרמוז על נוכחותה של התמכרות למין.

קרא עוד »

ניהול סטרס לטובת מערכת עיכול רגועה יותר

נקיטת צעדים יזומים לקראת ניהול לחץ היא קריטית לשמירה על מערכת עיכול בריאה ולהשגת מצב של רווחה שלמה. מאמר זה מדגיש היבט חיוני שמתעלמים ממנו לעתים קרובות: ההשפעה המשמעותית של לחץ על בריאות מערכת העיכול שלנו. קראו על כך.

קרא עוד »

אומנות הכנת לחם ביתי

ישנם אנשים שנוהגים לקנות לחם כל בוקר במאפייה או פעם-פעמיים בשבוע. עבורם זה נוח, פשוט וקל. אין להם זמן, כוח או רצון ללמוד איך מכינים לחם. לעומתם, לא מעט אנשים מעדיפים לעשות את זה בעצמם. באופן קבוע או מעת לעת, הם רוכשים את החומרים הרלוונטיים ומכינים לחם ביתי. עם השנים זה הפך להיות קל יותר, הן בגלל האמצעים הטכנולוגיים והן בגלל שניתן למצוא מגוון חומרים המאפשרים זאת.

קרא עוד »